İZMİR KOMBİ SERVİSİ

İzmir Kombi Servisi

Ertürk Teknik, İzmir Kombi servisi olarak cihazlarınızın bakım, onarım, tamir gibi hizmetlerinde çözüm ortağı olan firmamız hizmetini en kaliteli ve kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Kombi markanız ne olursa olsun izmir kombi servisi olarak, tüm kombi markalarına ve izmir’in tüm semtlerine kombi servisi hizmeti vermekteyiz. İzmir Kombi servis olarak, kombi servis hizmeti işçilik ve parça garantisi dahilinde olup, konusunda uzman ve tecrübeli servis elemanlarımızca verilmektedir.

İzmir’de kombi servisi olarak uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile kısa bir sürede bir çok kombi kullanıcısının tercihi olan firmamız kalite ve hizmet anlayışından ödün vermemektedir. Kombi servisi ve/veya bakımı esnasında kombi parçalarından herhangi birinin değişmesi gerektiğinde muhakkak orjinal kombi parçası kullanılır ve değişen parça müşteriye teslim edilir.

Kombi içerisinde değişimi yapılan parçalar olduğu takdirde değişen parça’nın 1 yıl garantisi mevcut olup, fatura ve servis formu ile kayıt altına alınır.

İzmir ve izmir’in tüm semtlerinde uzman olmayan ve hatta kayıtlı bir firması dahi olmayan kişi veya kurumlardan kombi servisi, kombi bakım hizmeti almayın !

İzmir Kombi Servisi olarak bakım, onarım ve servis hizmeti verdiğimiz kombi markaları ve kombi servisleri:

İzmir kombi Servisi hizmetimizde parça ve işçilik garantisi mevcut olup, kombi bakımı, kombi arızaları ve petek temizliği gibi konularda destek alabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.