İzmir Bosch Kombi Servisi

 

 Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi servisi  453 0 300 numaralı telefondan bize ulaşıp, uzman ve deneyimli kadromuzun bosch kombi servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bosch kombi servisi İzmir'in bir çok ilçesine kombi servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Neden Biz ?

Garantili bosch kombi servisi, bakım, onarım hizmeti. 

Bizden almış olduğunuzu bosch kombi servisi  bakımı ve/veya onarım hizmetlerinde işçilik ve parça garantili hizmet alırsınız.

Kombi arıza durumlarında, parça değişimi gibi işlemlerde değiştirilen parça orijinal bosch kombi parçasıdır. 

Servis ve bakım hizmetlerinde kaliteli işçilik uygun bakım prosedürleri uygulanır.

Uygun Fiyat !

Bosch Kombi Servisi hizmetinde uygun fiyat avantajı Fulya Teknik'te.

Parça ve İşçilik Garantisi !

Bosch kombi bakım ve onarım işlemlerinde almış olduğunuz servis hizmeti işçilik garantisi içerir. Donanımsal arızalarda parça değişim durumlarında değişen parçanın garantisi olmaktadır.

Orijinal Parça Garantisi !

Onarım işlemlerinde kullanılan parçalar orijinal Bosch Kombi parçaları olup yan sanayi hiç bir kombi parçası kullanılmamaktadır.

Tavsiyemiz !

Kombi performansı ve doğalgaz sarfiyatı için kombi bakımı periyodik olarak yapılmalıdır.

Bosch Kombi Servisi, Fulya Teknik olarak, servis ve her türlü soru ve sorunlarınız için bize 453 0 300 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bosch Kombi Servisi hizmet kapsımında baymak kombi onarımı ve/veya tamiri, kombi bakımı konularında bizden hizmet alabiilirsiniz.

BOSCH KOMBİ SERVİSİ 

Kombi servisi çağırmadan yapılması gereken kontroller:

KOMBİYE GAZ GELİYOR MU ? 

KOMBİNİN SU BASINCI KAÇTA ? 

KOMBİNİN ELEKTRİK FİŞİ TAKILI MI ? 

BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Kombi servisi çağırırken dikkat edilecekler:

EVİNİZE GELECEK SERVİSİN VERGİ LEVHASI VE BELGELERİ VAR MI? SİZE FATURA KESEBİLİYOR MU ?

BOSCH KOMBİ SERVİSİ

Kombi servisi çağırdıktan sonra dikkat edilecekler:

BU BÖLÜMÜMÜZDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE YILLARDIR DEVAM EDEN VE MAALESEF ÖNLENEMEYEN SERVİS SORUNLARINI PAYLAŞACAĞIZ.  

KOMBİ SERVİSİ HİZMETİ HER NE SEBEPLE OLURSA OLSUN MÜŞTERİNİN EVİNDE YAPILMALIDIR.

KESİNLİKLE “KOMBİNİZİ SÖKÜP ATÖLYEYE ALACAĞIZ" DİYEN SERVİSE GÜVENMEYİNİZ.

KOMBİNİZİN SU BASINCI SÜREKLİ DÜŞÜYOR VE YÜKSELİYOR, SİZ DE BU YÜZDEN SERVİS ÇAĞIRDIYSANIZ SERVİS KOMBİNİZİN GENLEŞME TANKINA HAVA BASACAKTIR. GENLEŞME TANKI DEĞİŞİMİ SERVİSLER TARAFINDAN SIKÇA YAPILMAKTA OLUP ASLINDA BASİT BİR POMPA YARDIMI İLE HAVASI TAMAMLANIP KULLANICIYA TESLİM EDİLMESİ GEREKİR.

EVİNİZE ÇEŞİTLİ KAMPANYALARLA (30 TL KOMBİ BAKIMI VS.) GİRİP KOMBİNİZİN ŞU PARÇASI ARIZALI, BU PARÇASI YIPRANMIŞ DEĞİŞTİRMEZSENİZ KOMBİ PATLAR , KOMBİNİZİN YAĞI BİTMİŞ KOMBİNİZİN TUZU BİTMİŞ GİBİ CÜMLELERLE KARŞILAŞABİLİRSİNİZ. KİMSE 30 BİN TL'LİK ARACINA BİNİP, ARACINA YAKIT KOYUP, 10 KG ÇANTASINI ELİNE ALIP SİZİN EVİNİZE GELİP, KOMBİNİZİN ARIZASINI GİDERİP DE 30 TL PARA ALIP ÇIKMAZ. 

EN SIK YAPILAN İŞLEMLER KOMBİNİN ELEKTRONİK KARTININ ARIZALI VE TAMİRE GİTMESİ GEREKTİĞİ VE TAMİR EDİLMESİ GEREKTİĞİ SÖYLENİR. KART SÖKÜLÜP GİDER ERTESİ GÜN KART GELİR TEKRARDAN YERİNE TAKILIR. KULLANICIDAN 200 TL – 300 TL ARASI ÜCTET ALINIR.

KOMBİNİZDEN SÖKÜLEN ARIZALI PARÇAYI İSTEYİN MÜMKÜN İSE ARIZALI PARÇANIN SAĞLAMLIK KONTROLÜNÜ YAPTIRIN.

KENDİLERİNİ YETKİLİ SERVİS OLARAK TANITAN, MERKEZ SERVİS ADI ALTINDA ÇALIŞAN ŞAHISLARA  GÜVENMEYİP YAPILAN İŞLEMLERİN FATURASINI VE KAŞE BİLGİLERİNİ İSTEYİN.

KOMBİ YETKİLİ SERVİSLERİ İSE BU KÖTÜ NİYETLİ DOLANDIRICILAR İLE İŞİNİ DÜRÜST OLARAK YAPAN ÖZEL KOMBİ TAMİRCİLERİNİ AYNI KEFEYE KOYUP KARALAMA KAMPANYASI BAŞLATMIŞ VE FAHİŞ FİYATLAR İLE MÜŞTERİLERİ KENDİLERİNE MUHTAÇ BIRAKIP PASTANIN TAMAMINI KENDİLERİNE ALMAYA ÇALIŞMAKTADIR.

 

1 yorum

  • Yorum Linki Gönül K. Pazartesi, 18 Aralık 2017 15:11 yazan Gönül K.

    bosch kombi bakımı için firmadan destek aldım. işçilik ve hizmet anlamında memnun kaldım.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.