KOMBİ SERVİSİ

Ertürk Teknik, Kombi servisi olarak cihazlarınızın bakım, onarım, tamir gibi hizmetlerinde çözüm ortağı olan firmamız kombi servisi hizmetini en kaliteli ve kusursuz bir şekilde sunmaktadır.

Kombi markanız ne olursa olsun  kombi servisi olarak, tüm kombi markalarına ve izmir’in bir çok semtlerine kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi servisi olarak, kombi servis hizmeti işçilik ve parça garantisi dahilinde olup, konusunda uzman ve tecrübeli servis elemanlarımızca verilmektedir.

İzmir’de kombi servisi olarak uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile kısa bir sürede bir çok kombi kullanıcısının tercihi olan firmamız kalite ve hizmet anlayışından ödün vermemektedir. İzmir Kombi servisi ve/veya Kombi Bakımı esnasında kombi parçalarından herhangi birinin değişmesi gerektiğinde muhakkak orijinal kombi parçası kullanılır ve değişen parça müşteriye teslim edilir.

Kombi içerisinde değişimi yapılan parçalar olduğu takdirde değişen parça’nın 1 yıl garantisi mevcut olup, fatura ve servis formu ile kayıt altına alınır.

Hemen KOMBİ SERVİSİ hizmeti almak için 453 0 300 numaralı telefondan bize ulaşabilir, kaliteli hizmet ve orijinal kombi parçalarıyla kombi servisi hizmetini alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombi Servisi hizmetimizi alabileceğiniz markalardan bazıları:

Baymak Servis

Baymak Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi İzmir

ECA Kombi Servisi İzmir

ECA Kombi Servisi

Viessmann Servis

Viessmann Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Servis

Buderus Kombi Servisi

Buderus Servis

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.