Buca Kombi Servisi

Buca Kombi Servisi

Buca Kombi Servisi olarak Buca'nın tüm semtlerine kombi servisi, kombi bakımı, kombi onarım ve tamiri gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kombi markanız ne olursa olsun kombi servisi için Fulya Teknik hizmetinizde. Buca kombi servisi ile ilgili kombi parçaları, kombi arızaları ve kombi bakımı hakkında detaylı olarak garantili işçilik ve yedek parça servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

 Garantili Buca Kombi Servisi / 0232 4530300

 buca kombi servisi

 

Neden Biz ?

 • Garantili kombi servisi, bakım, onarım hizmeti.
 • Haftanın 7 günü saat 23.00'e kadar Buca'nın tüm semtlerine acil kombi servis hizmeti.
 • Bizden almış olduğunuz kombi servisi, bakımı ve/veya onarım hizmetlerinde işçilik ve parça garantili hizmet alırsınız.
 • Kombi arıza durumlarında, parça değişimi gibi işlemlerde değiştirilen parça orijinal kombi parçasıdır.
 • Servis ve bakım hizmetlerinde kaliteli işçilik uygun bakım prosedürleri uygulanır.

Tavsiyemiz !

Kombinizden maksimum performans almak ve doğalgaz sarfiyatı için kombi bakımı periyodik olarak yapılmalıdır.

Buca Kombi Servisi olarak kombi bakım ve onarımı verdiğimiz kombi markaları

Buca Viessmann Servisi

Buca Vaillant Servisi

Buca Demirdöküm Kombi Servisi

Buca Bosch Kombi Servisi

Buca Baymak Servisi

Buca ECA Servisi

KOMBİ SERVİSİ ÇAĞIRMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLECEKLER !

 • Kombi'ye enerji geliyor mu ? Yani kombi çalışıyor mu ?
 • Kombi'ye doğal gazın gelip gelmediğinin kontrolünü yapın.
 • Kombi su basıncını kontrol edin.

KOMBİ SERVİS ÇAĞIRIRKEN DİKKAT EDİLECEKLER !

Kombi servis hizmeti için bulduğunuz firma vergi levhasına sahip mi ? Size fatura kesip verdiği servis hizmeti için garanti verebiliyor mu ?

KOMBİ SERVİS ÇAĞIRDIKTAN SONRA DİKKAT EDİLECEKLER !

Bu bölümümüzde siz değerli müşterilerimize yıllardır devam eden ve maalesef önlenemeyen servis sorunlarını paylaşacağız.

Kombi servisi hizmeti her ne sebeple olursa olsun müşterinin evinde yapılmalıdır. Kesinlikle “kombinizi söküp atölyeye alacağız diyen servise güvenmeyiniz”

Kombinizin su basıncı sürekli düşüyor ve yükseliyor, siz de bu yüzden servis çağırdıysanız servis kombinizin genleşme tankına hava basacaktır. Genleşme tankı değişimi servisler tarafından sıkça yapılmakta olup aslında basit bir pompa yardımı ile havası tamamlanıp kullanıcıya teslim edilmesi gerekir.
Evinize çeşitli kampanyalarla (30 tl kombi bakımı vs.) Girip kombinizin şu parçası arızalı, bu parçası yıpranmış değiştirmezseniz kombi patlar , kombinizin yağı bitmiş kombinizin tuzu bitmiş gibi cümlelerle karşılaşabilirsiniz. Kimse 30 bin tl'lik aracına binip, aracına yakıt koyup, 10 kg çantasını eline alıp sizin evinize gelip, kombinizin arızasını giderip de 30 tl para alıp çıkmaz.

En sık yapılan işlemler kombinin elektronik kartının arızalı ve tamire gitmesi gerektiği ve tamir edilmesi gerektiği söylenir. Kart sökülüp gider ertesi gün kart gelir tekrardan yerine takılır. Kullanıcıdan 200 tl – 300 tl arası üctet alınır.
Kombinizden sökülen arızalı parçayı isteyin mümkün ise arızalı parçanın sağlamlık kontrolünü yaptırın.

Kendilerini yetkili servis olarak tanıtan, merkez servis adı altında çalışan şahıslara güvenmeyip yapılan işlemlerin faturasını ve kaşe bilgilerini isteyin.
Kombi yetkili servisleri ise bu kötü niyetli dolandırıcılar ile işini dürüst olarak yapan özel kombi tamircilerini aynı kefeye koyup karalama kampanyası başlatmış ve fahiş fiyatlar ile müşterileri kendilerine muhtaç bırakıp pastanın tamamını kendilerine almaya çalışmaktadır.

Buca'nın tüm semtlerini 7/24 kombi servis hizmetimiz mevcuttur. Her ne arıza olursa olsun kombi arızanız ile ilgili servis personellerimiz daima hizmetinizde.

 

 

 

 

 

2 yorum

 • Yorum Linki Hakan S. Cuma, 23 Aralık 2016 18:55 yazan Hakan S.

  abartsız buca kombi servisi için başkasını aramayın !

 • Yorum Linki Erdinç M. Cuma, 25 Kasım 2016 22:22 yazan Erdinç M.

  Buca kombi servisi ve kombi bakımında 10 numara firma. tavsiye ederim.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.